Aksine.Net | Film İzle | HD Film İzle | Türkçe Dublaj izle

6.9 arşivleri - Aksine.Net | Film İzle | HD Film İzle | Türkçe Dublaj izle

6.9 arşivleri - Aksine.Net | Film İzle | HD Film İzle | Türkçe Dublaj izle Olduğu Filmler

Tünel Türkçe Dublaj full İzle

Tünel – The Tunnel İzle filmi, 6.9/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Lee Jung-Soo (Ha Jung-Woo) kızının evdeki doğum günü için yola çıkar. Dağların arasındaki tünelden geçerken istenmedik bir şekilde tünel çöker. Lee Jung Soo gözlerini açtığında arabasında sıkışmış halde enkazların altında olduğunu fark eder. Yanında sadece cep telefonu, iki şişe su ve kızının doğum günü pastası vardır.

  Yorum Yok
Gala Gecesi hd İzle

Gala Gecesi – Opening Night İzle filmi, 6.9/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Başarısız eski bir Broadway oyuncusu olan Nick (Topher Grace), artık yapım sorumlusu olarak çalışmaktadır. Kendi yazdığı yeni gösterisinin açılış gecesini sağ salim atlatabilecek midir? Bir yanda çılgın patronu Goldmeyer (Rob Riggle), diğer yanda aşık olduğu kadın.

  Yorum Yok
Sessiz Bir Tutku izle hd

Sessiz Bir Tutku – A Quiet Passion İzle filmi, 6.9/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Modern Amerikan şiirinin öncülerinden sayılan şair Emily Dickinson’ın hayatını anlatan bir film.Emily Dickinson, 1886 yılında 55 yaşındayken, hayatının büyük bölümünü geçirdiği Massachusettes’teki Amherst kasabasında hayata gözlerini yummuş, odasında bulunan şiirler ölümünün ardından kardeşi tarafından yayımlanmıştı.

  Yorum Yok
Hayat – Life İzle Full HD

Hayat – Life İzle filmi, 6,9/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda iseUluslararası Uzay İstasyonu’nun 6 üyesi, Pilgrim Uzay Aracı aracılığıyla Mars’tan getirilen bir örneği incelerken büyük bir keşfe imza atar: Bu örnek biyolojik özellikler göstermektedir, yani Mars’ta hayat olduğunun kuşku götürmez bir kanıtıdır. Ancak bir süre sonra mürettebatı ölüm kalım mücadelesi verecekleri bir süreç beklemektedir, nitekim Mars’tan gelen ‘örnek’ zannettiklerinden çok daha zeki ve kuvvetlidir.

  Yorum Yok
Kayıp Şehir Z hd izle

Kayıp Şehir Z – The Lost City of Z filmi, 6,9/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise ,İngiliz kaşif Percival Fawcett (Charlie Hunnam), Brezilya’da Amazon havzasında, balta girmemiş ormanların arasında daha önce var olduğu bilinmeyen kadim bir medeniyetin izlerine rastlamıştır. Ancak gelişmiş bir medeniyet bulduğuna tüm kalbiyle inanması, bilim çevrelerinde farklı tepkiler alır. Nitekim bulgularının gelişmiş bir medeniyete değil, vahşi bir topluluğa ait olduğuna inananlar da az değildir. Fawcett, eşi Nina, oğlu Jack ve yaveri Henry’nin desteği ve yardımıyla, Z adını verdiği kayıp şehri bulabilmek için her şeyini ortaya koyacaktır.
Film, David Grann’in 2009’da çıkan ve Percy Fawcett’ın gerçek öyküsünü anlatan aynı isimli kitabından uyarlandı.

  Yorum Yok
Kabuktaki Hayalet Full izle

1995 yapımı olan ünlü animasyon filmlerinden biri olan Ghost in the Shell’in Uyarlama Türü olan bu film baya tutmuştur. 9-birlik görevi sorumlusu olan saybörg hibritin hikayesini konu alıyor.en tehlikeli durdurmaya çalışıyolar. 9. Birlik, tek amacı Hanka Robotic’in siber teknolojideki durdurmaya çalışıyor. İyi Seyirler

  Yorum Yok
Kabuktaki Hayalet izle

Kabuktaki Hayalet – Ghost İn The Shell Filmi, 6.
9/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise Mamoru Oshii Imzalı, 1995 Yapımı Ünlü Animasyon Filmi Ghost In The Shell’in Live-action Uyarlaması Olan Film 9.
Birlik Özel Görev Gücünün Başında Yer Alan, Özel Operasyonlardan Sorumlu Benzersiz Insan-saybörg Hibritin Hikayesini Konu Alıyor.
Kendisini En Tehlikeli Suçluları Durdurmaya Adamış Olan 9.
Birlik, Tek Amacı Hanka Robotic’in Siber Teknolojideki Girişimlerini Yok Etmek Olan Bir Düşmanla Karşı Karşıyadır.

  Yorum Yok
This Beautiful Fantastic izle

This Beautiful Fantastic Filmi, 6,9/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise Çocuk Yazarı Olma Hayalleri Kuran Genç Bir Kadın, Huysuz Ve Zengin Yaşlı Bir Dulla Imkansız Bir Dostluk Kurar.

  Yorum Yok
Yaratık: Covenant izle

Yaratık: Covenant – Alien: Covenant Filmi, 6,9/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise ,prometheus’un Yolculuğunun Ardından Covenant Adlı Gemiyle Yeni Bir Ekip, Uzayın Derinliklerine Doğru Yeniden Yola Çıkar.
Varolduğunu Bilmedikleri Bir Gezegene Varırlar, Ancak Burada Tehlikeli Yaratıklar Ve Daha Önceki Prometheus Seyahatinden Sonra Burada Kalmış David’le Karşılaşacaklardır.

Prometheus’un Başrol Oyuncuları Mıchael Fassbender Ve Noomi Rapace, Devam Filmi Alien: Covenant’ta Da Seyircinin Karşısında Olacak.

  Yorum Yok
Patron Bebek – The Boss Baby izle

Patron Bebek – The Boss Baby Filmi, 6,5/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise 7 Yaşındaki Tim Templeton, Anne Ve Babasıyla Birlikte Çok Mutlu Bir Hayat Sürerken Güzel Günlerin Sonu, Bir Erkek Kardeşinin Olduğunu Öğrenmesiyle Gelir.
Ancak Kardeşi Hiç De Diğer Bebekler Gibi Değildir, Büyük Insanlar Gibi Konuşan, Takım Elbise Giyip Bond Çanta Taşıyan Bu Bebeğin Amacı, Puppy Şirketi’nin Başkanının Kurduğu Komployu Boşa Çıkarmak, Dünyadaki Sevgi Dengesinin Bozulmasını Önlemektir.
Tim, Bebeğin Bir An Önce Gidebilmesi Için Işbirliği Yapmaya Karar Verir.

  Yorum Yok
Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12

Aksine.Net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize aksinenet@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. | İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 2 working days to delete the video. Copyright © 2011 — 2017 | Terms Of Use | Site Haritamız | İletişim | Yabancı Dizi İzle | Hd Film İzle - Film izle

film izle

| Maymunlar Cehennemi 3 Savaş İzle | Terminatör 2: Mahşer Günü izle | Thor 3 : Ragnarök izle