Aksine.Net | Film İzle | HD Film İzle | Türkçe Dublaj izle
Limonata Yerli Filmi izle

Limanata Filmi birbirini tanımayan iki kardeşin benzerlikleriyle ve başlarına aldığı belaları konualıyor eğlenceli ve sürükleyici bir filmdir. İyi Seyirler

  1 Yorum
Kahramanlar Takımı full izle

Kahramanlar Takımı – Monkey King: Hero Is Back filmi, 7.1/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise,Bulunduğu yerde kavga karışıklık çıkaran Maymun Kral, Tanrılar tarafından beş element dağına mahkum dilir bu efsane olarak bir kaç yıl sürer ve köyüne saldıran canavarlardan korumak için bu Maymun Kralı bulamaya çıkan küçük çocuk maymun kıralı yanlışlıkla serbest bırakır,

  1 Yorum
Kung Fu Yoga – Gong fu yu jia hd izle

Kung Fu Yoga – Gong fu yu jia izle filmi, 5.5/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Aksiyon, macera ve komedi türündeki Kung Fu Yoga adlı film, buz dağlarında antik dönemden kalan hazineyi ele geçirmek için birbirleriyle çekişme halinde olan iki farklı grubun, serüvenlerini ele almaktadır. Bütçesi 65 milyon dolar olan Kung-Fu Yoga adlı filmin, yapımcılık görevini Maxine De Vere üstlenmiştir.

  1 Yorum
Bobby Long’a Bir Aşk Şarkısı izle

Bobby Long’a Bir Aşk Şarkısı – A Love Song For Bobby Long Filmi, 7,2/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise Annesinin Ölümü Üzerine New Orleans’a Geri Dönen Purslane Hominy Will (scarlett Johansson), Annesinin Evini Satma Düşüncesindedir Fakat Evde Iki Davetsiz Mısafir Vardır, Eski Edebiyat Profesörü Bobby Long (john Travolta) Koruduğu Bir Genç Lawson Pines (gabriel Match).
Yıllar Önce Hayatı ıskalamış Olan Bu Ikilinin Tüm Vakitleri, Harebe Olmuş Bu Evde Geçmektedir; Bir De Lawson, Bobby’in Hayatı Üzerine Roman Yazmaktadır.
Pursy’nin Eve Gelmesiyle Ilişkileri En Başta Biraz Gergin Başlar Fakat Zaman Geçtikçe Aralarındaki Ilişki Dostane Bir Ortama Dönüşür.

  1 Yorum
Uzatmalı Arkadaş izle

Uzatmalı Arkadaş – Spin Out Filmi, 4,5/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise Billy Ve Lucy Küçük Bir Kasabada Birlikte Büyüyen Iki Yakın Arkadaştır.
Ancak Artık Birer Yetişkin Olan Genç Arkadaşların Ilişkilerinin Boyutu Değişmeye Başlayacaktır.

  Yorum Yok
Zaman Makinesi 1973 izle

Zaman Makinesi 1973 Filmi, 7,6/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise
Hayatta Isteyebileceği Her Şeyi Çalışmaksızın Elde Etmiş Olan Tolga, Gamsız Bir Hayat Sürmektedir.
Babası Ali Rıza Ölünce, Mıras Bıraktığı Onca Şeyden Tolga’ya Kala Kala Bir Anadol Stc 16 Kalmıştır.
Duruma Anlam Verememenin Yanında Epey De Sinirlenmiştir.
Ancak Öfkeyle Gaza Bastığında Birden Havaya Yükselir Ve Göğe Çıkar.
Bir Plaja Iniş Yaptıktan Sonra Arabayı Tamire Götürür Fakat Insanlar Giyiminden Konuşmasına Kadar Yaptığı Her Şeyi Garip Karşılamaktadır.
Tamir Parası Konusunda Ustayla Anlaşamaz.
Usta Bunun Üzerine Kendisine Yanında Çalışmayı Teklif Eder.
Tolga’yada Her Şey Tuhaf Gelmeye Başlamıştır Ki O Sırada Bir Şey Fark Eder: Artık Bulunduğu Yılda Değildir! 1973 Yazına Arabayla Iniş Yapmıştır.
Yersiz Yurtsuz Ve Parasız Kalan Tolga’ya Acıyan Çiko Onunla Ilgilenip Onu Kollamaya Başlar.
1973 Yılının Nostaljisinin Yaşamanın Yanında Tolga, Tanıdığı Insanlarla Ve Yaşadıklarıyla O Yaşına Kadar Almadığı Bir Hayat Dersi De Alacaktır.

Yönetmenliğini Yeşilçam’ın Usta Ismi Aram Gülyüz’ün Yaptığı, Başrolünde Başarılı Komedi Oyuncusu Gürgen Öz’ün Yer Aldığı Komedi Filmi, Yeni Aldığı Klasik Model Bir Arabayla Ilk Sürüşünde Bir Anda Hız Yapınca, Kendisini 40 Sene Önce Geçmişte Bulan Bir Adamın Başına Gelen Eğlenceli Hikayeleri Beyazperdeye Taşıyor.
Bir Zaman Makinesi Olan Arabasıyla 1973 Yılına ‘ışınlanan’ Karakterimiz, Hippilerin, Hulahopun Ve Açık Hava Sefalarının Moda Olduğu 1970’lerde Gelecekten Geldiğini Ispatlayabilecek Mıdir?

  Yorum Yok
The Journey Is the Destination izle

The Journey Is the Destination filmi, 6,5/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise

  Yorum Yok
2:22 (2017) izle

2:22 (2017) Filmi, 5,6/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise New York’ta Bir Havaalanında Kule Kontrolörü Olarak Çalışan Dylan Branson (michiel Huisman) Bir Gün Iş Esnasında Yoğun Bir ışık Demeti Görüp Bir Anlığına Dikkati Dağılınca Iki Uçak Çarpışmayla Burun Buruna Gelir, Mucize Eseri Kaza Olmaz.
Bu Olay Sonrası Dylan Işten Ayrılır.
O Uçaklardan Birinde Olan Sarah (teresa Palmer) Ile Tanışan Dylan, Bu Sırada Çevresinde Her Gün Aynı Saatte Aynı Olayların Gerçekleştiğini, Olayların Hep Öğleden Sonra 2.
22’de Cereyan Ettiğini Fark Eder.
Normal Hayatına Dönüp Bu Zinciri Kırmak Için Gizemi Çözmesi Gerekmektedir.

  Yorum Yok
Hayatındaki Azri Keşfetme Kılavuzu izle

Hayatındaki Azri Keşfetme Kılavuzu – A Guide To Recognizing Your Saints Filmi, 7,0/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise Modern Zamanların “mean Streets”i Olan Hayatindaki Azizleri Keşfetme Kilavuzu, New York’ta Astoria Queens’in Sıcak, Ter Kokulu Ve Şiddet Dolu Caddelerinde Yaşanan Gerçek Bir Hayat Hikayesi.
Bu Hikayede Yaşananlar, Sadece Dito Montiel’in Hayatını Değiştirmekle Kalmayıp Çevresindeki Herkesin Yaşamını Etkiler.
Hasta Babasının, Despot Ruhlu Arkadaşının Ve Tek Koruyucusu Antonio’nun, Adeta Meydan Savaşı Yaşanan Çevresinin Ve Gençliğin Şehvet Dolu Baştan Çıkarıcı Arzularının Arasında Sıkışıp Kalan Dito Montiel, Oralardan Çekip Gitme Ve Bildiği, Tanıdığı Her Şeyden Uzaklaşma Arzusunu Zorlukla Bastırabilmektedir.
Günahlarının Bedelini, Ancak 15 Yıl Sonra Queens’e Dönüp Bir Zamanlar Yaşamını Etkilemiş “azizler” Ile Yüzleştiğinde Ödeyebilecek.

  Yorum Yok
Yaratık: Covenant izle

Yaratık: Covenant – Alien: Covenant Filmi, 6,9/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise ,prometheus’un Yolculuğunun Ardından Covenant Adlı Gemiyle Yeni Bir Ekip, Uzayın Derinliklerine Doğru Yeniden Yola Çıkar.
Varolduğunu Bilmedikleri Bir Gezegene Varırlar, Ancak Burada Tehlikeli Yaratıklar Ve Daha Önceki Prometheus Seyahatinden Sonra Burada Kalmış David’le Karşılaşacaklardır.

Prometheus’un Başrol Oyuncuları Mıchael Fassbender Ve Noomi Rapace, Devam Filmi Alien: Covenant’ta Da Seyircinin Karşısında Olacak.

  Yorum Yok
Çılgın Kral 2017 izle

Çılgın Kral – Xichéng tónghuà İzle filmi, 3.4/10  puan alarak 2017 yapımı olan filmin konusunda ise Tayvan sokaklarında, geçmişi geride bırakmaya çalışan, yeni umutlar ve mutluluklar peşinde olan insanlara dair bir hikaye. Xiao Hu, dürüst bir yaşam sürmeye çalışan bir esnaftır. Ancak hem annesi, hem de bir mafya çetesi, onun bu isteğini imkansız kılmak için her şeyi denemektedir. Xiao Hu, hiç beklemediği anda evsiz bir adam olan Mad King tarafından kurtarılacaktır.

  Yorum Yok
Çırak – Apprentice izle

  Yorum Yok
Patron Bebek – The Boss Baby izle

Patron Bebek – The Boss Baby Filmi, 6,5/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise 7 Yaşındaki Tim Templeton, Anne Ve Babasıyla Birlikte Çok Mutlu Bir Hayat Sürerken Güzel Günlerin Sonu, Bir Erkek Kardeşinin Olduğunu Öğrenmesiyle Gelir.
Ancak Kardeşi Hiç De Diğer Bebekler Gibi Değildir, Büyük Insanlar Gibi Konuşan, Takım Elbise Giyip Bond Çanta Taşıyan Bu Bebeğin Amacı, Puppy Şirketi’nin Başkanının Kurduğu Komployu Boşa Çıkarmak, Dünyadaki Sevgi Dengesinin Bozulmasını Önlemektir.
Tim, Bebeğin Bir An Önce Gidebilmesi Için Işbirliği Yapmaya Karar Verir.

  Yorum Yok
Mumya – The Mummy izle

Mumya – The Mummy Filmi, 5.
9/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise 2000 Yıl Kadar Önce Mısır Kraliçesi Olmak Üzereyken Yaptığı Yanlış Bir Tercih Nedeniyle Hakettiği Tahtı Alamadan Mumyalanıp Toprağın Altına Gömülen Ahmanet (sofia Boutella), Binyıllar Boyunca Toprağın Altında Kalmıştır.
Bölgede Bulunan Nick Morton (tom Cruise) Ahmanet’in Beklediği Yeri Tesadüfen Ortaya Çıkarınca Binlerce Yıldır Bekleyen Kötü Gücü Ve Laneti De Istemeden Serbest Bırakmış Olur.
Hak Ettiği Yere Ulaşana Dek Karşısına Çıkan Her Şeyi Yakıp Yıkmaya Kararlı Prensese Engel Olabilmek Için Morton Ve Aynı Ekipte Yer Alan Jenny (annabelle Wallis) Birlikte Mücadele Edecektir.

  Yorum Yok
Osama izle

Osama Filmi, 7.
4/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise Taliban Rejiminin Hüküm Sürdüğü Afganistan’da Kadınların Yanlarında Bir Erkek Akrabaları Olmadan Sokağa Çıkmaları Yasaklanmıştır.
Hiçbir Erkek Yakını Olmayan Kadınlarsa Evlerinde Açlıktan Ölmeye Mahkumdur.
Bir Anne Ve Oniki Yaşındaki Kızı Da Taliban Başa Geçtikten Sonra Işsiz Kalırlar Ve Anne Kocasıyla Erkek Kardeşini Savaşta Kaybeder.
Kendisi Ve Çocuğunu Hayatta Tutabilmek Için Annenin Yapabileceği Tek Birşey Vardır.
Kızını Erkek Kılığına Sokmak… Artık Her Dakikaları Taliban Askerleri Tarafından Farkedilme Ve Öldürülme Korkusuyla Geçmeye Başlar.
Hayat Artık Zorlu Bir Yolculuğun Ucundadır.

  Yorum Yok
Toplam 7 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...Son »

Aksine.Net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize aksinenet@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. | İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 2 working days to delete the video. Copyright © 2011 — 2017 | Terms Of Use | Site Haritamız | İletişim | Yabancı Dizi İzle | Hd Film İzle - Film izle

film izle

| Maymunlar Cehennemi 3 Savaş İzle | Terminatör 2: Mahşer Günü izle | Thor 3 : Ragnarök izle