Aksine.Net | Film İzle | HD Film İzle | Türkçe Dublaj izle
Thor 3 : Ragnarök HD izle

Filmin Konusu: Thor 3 : Ragnarök HD izle,Filmi bir tanrının oğlu lan thor bu serisinde fragmandaki izlediğiniz gibi baya çekişmeli bir film olacağı görünüyor film izlemek için sitemize gelebilirsiniz.
Thor: Ragnarök filmi, puan alarak 2017 yapımı olan filmin konusunda ise Evrenin bir ucundaki Sakaar gezegeninde kötü kalpli ve çok güçlü Hela’nın (Cate Blanchett) esiri olan Thor (Chris Hemsworth) oldukça zor durumdadır, üstelik çekicini Hela tuzla buz etmiştir. Thor’un bir an önce ülkesi Asgard’a dönerek Ragnarok’u, yani kendi uygarlıklarının temeli olan tanrıların ölümü ve Asgard’ın çöküşü anlamına gelen olayı durdurması gerekmektedir. Bu yolda eski dostu, Sakaar’ın en popüler gladyatörü haline gelmiş Hulk‘ı alt etmesi gerekecektir.

  Yorum Yok
Maymunlar cehennemi 3 Savaş full hd İzle

Maymunlar cehennemi 3 Savaş Filmi ilk filminden buyana gişe rekoru kıran filmler arasına girdi ve bu bölümde baya çekişmeli ve güzel bir bölüm olacağı görünüyor filmin oyuncuları listesinde baya iyi kişiler var Woody Harrelson , Andy Serkis , Karin Konoval , Judy Greer , Amiah Miller gibi oyuncular mevcut filmin yönetmlerinde ise Matt Reeves senaryo sunda ise Matt Reeves , Mark Bomback bulunuyor Maymunlar cehennemi 3 filminde konu adı Savaş olması filmin içeriğini daha çok merak etmeye zorluyor ve filmin fragmanlarıda baya ilgi çekici gibi görünüyor film çıktıktan 1 hafta sonra fragmanı sizlere sunacağız bizi takibe almayı unutmayın.Film izlemek için HD Film izleme sitemizi tercih edin.

  Yorum Yok
Limonata Yerli Filmi izle

Limanata Filmi birbirini tanımayan iki kardeşin benzerlikleriyle ve başlarına aldığı belaları konualıyor eğlenceli ve sürükleyici bir filmdir. İyi Seyirler

  1 Yorum
Patron Bebek – The Boss Baby izle

Patron Bebek – The Boss Baby Filmi, 6,5/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise 7 Yaşındaki Tim Templeton, Anne Ve Babasıyla Birlikte Çok Mutlu Bir Hayat Sürerken Güzel Günlerin Sonu, Bir Erkek Kardeşinin Olduğunu Öğrenmesiyle Gelir.
Ancak Kardeşi Hiç De Diğer Bebekler Gibi Değildir, Büyük Insanlar Gibi Konuşan, Takım Elbise Giyip Bond Çanta Taşıyan Bu Bebeğin Amacı, Puppy Şirketi’nin Başkanının Kurduğu Komployu Boşa Çıkarmak, Dünyadaki Sevgi Dengesinin Bozulmasını Önlemektir.
Tim, Bebeğin Bir An Önce Gidebilmesi Için Işbirliği Yapmaya Karar Verir.

  Yorum Yok
Terminatör 2: Mahşer Günü Full Hd izle

Terminatör 2: Mahşer Günü filmi, puan alarak 1991 yapımı olan filmin konusunda ise İlk olarak 1 Temmuz 1991’de gösterime giren Terminatör 2 filmi, 25 Ağustos 2017’de 3 boyutlu olarak tekrar gösterime giriyor.
1997 Ağustos’unda yaşanan ve 3 milyarı aşkın insanın ölümüne neden olan olayın üstünden yıllar geçmiş ve 2029 yılına gelinmiştir. John Connor makinelere karşı insan direnişinin lideri konumundadır. Onu 2029 yılında yok edemeyen makineler şimdi yok edemedikleri düşmanlarını geçmişte yok etmeyi denemeye karar verirler ve John’un 10 yaşında olduğu döneme bir yok edici makine yollarlar. Buna karşılık john da o dönemde kendisini korumak için daha önce annesini öldürmek göreviyle geçmişe yollanan yok edici makinenin daha üst bir modelini geçmişe yollar. İki yok edici makine arasında John Connor için büyük bir mücadele başlar. Bu arada henüz yaşanmamış olan 1997 Ağustos’unda yaşanacak olan felaketin mimarı olan Skynet adlı sistem de yavaş yavaş faaliyetlerini artırmaya başlamıştır. John ve onun koruyucu makinesi John’un annesini akıl hastanesinden kaçırıp Skynet’i durdurmak için işbirliğine girişirken diğer yok edici makine de John’u yoketmek için onların peşinden gitmektedir.
Terminatör 2: Mahşer Günü Full izle,Filmi ilk serisinden beri baya bir kitleye ulaşan Terminatör filmi 2017 Filmleri arasına damga vuracak film gibi duruyor filmi izlemek için sinemaya gittiğinizde tıklım tıklım olacağını göreceksiniz izlemek için can atacaksınız. Ama merak etmeyin filmi bizde ücretsiz bir şekilde izleyebilir yorumunuz ile bizi destekleyebilirsiniz. İyi Seyirler.,

  Yorum Yok
Kayıp Şehir Z hd izle

Kayıp Şehir Z – The Lost City of Z filmi, 6,9/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise ,İngiliz kaşif Percival Fawcett (Charlie Hunnam), Brezilya’da Amazon havzasında, balta girmemiş ormanların arasında daha önce var olduğu bilinmeyen kadim bir medeniyetin izlerine rastlamıştır. Ancak gelişmiş bir medeniyet bulduğuna tüm kalbiyle inanması, bilim çevrelerinde farklı tepkiler alır. Nitekim bulgularının gelişmiş bir medeniyete değil, vahşi bir topluluğa ait olduğuna inananlar da az değildir. Fawcett, eşi Nina, oğlu Jack ve yaveri Henry’nin desteği ve yardımıyla, Z adını verdiği kayıp şehri bulabilmek için her şeyini ortaya koyacaktır.
Film, David Grann’in 2009’da çıkan ve Percy Fawcett’ın gerçek öyküsünü anlatan aynı isimli kitabından uyarlandı.

  Yorum Yok
Yaşamak Güzel Şey izle

Yaşamak Güzel Şey Filmi, 6,7/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise Film, Yaşam Koşullarına Boyun Eğen, Pısırık Bir Adam Olan Müfit’in Başına Gelen Talihsiz Bir Olaya Başkaldırması Ile Bir Anti Kahramana Dönüşmesini Ve Hayatın Güzelliklerini Keşfetmesini Konu Ediyor.

Müfit Can Saçıntı’nın Bu Üçüncü Filminde Saçıntı, Başrolü Yasemin Conka Ile Paylaşıyor.
Ikiliye, Zihni Göktay, Ayşegül Atik, Günay Karacaoğlu, Reha Özcan, Renan Bilek, Onur Dilber, Merve Hazer, Bahar Süer, Fulden Akyürek, Nihan Tarhan, Nihan Taşyürek, Ali Çoban Ve Fatih Koyunoğlu Gibi Güçlü Oyunculardan Oluşan Dev Bir Kadro Eşlik Ediyor.

  Yorum Yok
I Am a Hero 2015 Full izle

I Am a Hero 2015 Full izle,Bir gün, akşam işe geç döndükten sonra, Hideo tanıklar bir trafik kazası olduğu bir araba anında kurbanı öldürme, yakındaki bir yaya çarpar. Ancak, boynu kırılmış dahil ciddi yaralanmalara rağmen, kurbanın vücudu ayağa kalkar ve uzaklaşır. Bu onun halüsinasyonlar başka biridir, ancak garip olaylar onun etrafında oluyor başlar olmadığını soruları Hideo.

  Yorum Yok
Öldüren Hikaye 2017 Full HD izle

Öldüren Hikaye – Dead Story (2017) İzle filmi, 5.1/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Ürkütücü bir eve taşınan evli çift Anne ve Harold`un başlarından geçen korku dolu anlara tanıklık ediyoruz. Yeni evlerinde çok farklı bir hayat için plan yapan ikilinin başlarına gelenler Korku Filmleri İzleyenlerin gerilimin hatsafada hissettiği cinsten iyi seyirler

  Yorum Yok
Shot Caller (2017) Full HD İzle

Shot Caller (2017) İzle filmi, 7.5/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Bir trafik kazası sonucu bir adamın ölümüne sebep olan Jacob hapishaneye atılır burada çok zor günler geçiren Jakob hepisten çıktıktan sonra bambaşka bir adam olur zira hapiste yaşadıkları kendisini çok farklı ve acımasız bir adam olmaya zorlamıştır iyi seyirler

  Yorum Yok
Descendants 2 (2017) İzle Full

Descendants 2 (2017) İzle filmi, 7.2/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Konusu: Serimizin bu bölümünde kötülerin efendileri olarak bilinen Carlos,Evie;Jay ve Mal hayallerindeki yasamayı ve hüküm sürmeyi arzu ettikleri Auradon adasında kendilerine yer edinmek için büyükl bir çaba içerisine gireceklerdir.İçlerinden en baskın ve hırslı karakter olan Mal hızını alamaz ve bilinmezlik içersinde cazibesini koruyan Kayıp adanın yolunu tutar. Fakat orada bir süprizle karşılaşacağımı bilmemektedir çünkü; Adada egemenliği hüküm süren Ursulanin biricik kızı Uma kendisini çoktan kraliçe ilan etmiş olsada Uma Auradon da yalnız kaldığı için beraberinde kötülerin efendisi olan diğer çocukları götüremediği için oldukça sinirli ve gergindir.Adanın koruyucu olan Hook un oğlu Harry ve Gaston kardesleri alt edip iki ada arasında Kayıp ada ve Aouradon bulunan engeli ortadan kaldırma savaşı verecektir.Amaç tabikide kötülüğün hapsettiği çocukların bir şekilde serbest kalıp dünyaya hükmetmesidir.

  Yorum Yok
Nitro Rush Full HD İzle

Nitro Rush Full HD İzle, Küçük oğluna verdiği sözu tutmak için suçlara bulaşan max hapisanede 7 yıl boyunca yatar ve birgun maxin yanına devlet ajanı piyasada tehlikeli olan bir uyuşturucu türünü yok etmek için yardım ister ancak max rededr bu teklifi ancak oğlunun bu uyuşturucu işi yapanlara çalıştığını öğrenince hapisten kaçar ve ne olursa olsun oğlunu kurtarmaya çalışır.

  Yorum Yok
Uzatmalı Arkadaş izle

Uzatmalı Arkadaş – Spin Out Filmi, 4,5/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise Billy Ve Lucy Küçük Bir Kasabada Birlikte Büyüyen Iki Yakın Arkadaştır.
Ancak Artık Birer Yetişkin Olan Genç Arkadaşların Ilişkilerinin Boyutu Değişmeye Başlayacaktır.

  Yorum Yok
Badem Şekeri Yerli Film İzle

Badem Şekeri 2017 Yerli Film İzle filmi, puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Yerli Film Badem Şekeri 2017 Romantik Film İzlemek isteyenler için harika bir yapım.

  Yorum Yok
Sonsuz Aşk 2017 Yerli Film İzle

Sonsuz Aşk 2017 İzle filmi, 5.5/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Can ve Zeynep çok farklı hayatlar yaşayan insanlardır. Zeynep küçük erkek kardeşi ile birlikte yaşamını sürdüren güzel ve çekici bir kadındır. Can ise idealleri doğrultusunda ilerleyen gayet kararlı ve kariyerli bir cerrahtır. Tuhaf karşılaşma sonrası aniden bir aşk belirir aralarında yalnız aşk her nekadar sıcak olsada buz kesmiş bazı engeller ikilinin aşklarına çomak sokacaktır. Başrollerini Türkiye`de oldukça beğenilen iki oyuncu Fahriye Evcen ve Kim Milyoner olmak ister programının yakışıklı sunucusu Murat Yıldırımın süslendirdiği harika bir yerli film sizlerle. Yerli Film İzleme siteniz Direkizle iyi seyirler diler..

  Yorum Yok
Toplam 7 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...Son »

Aksine.Net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize aksinenet@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. | İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 2 working days to delete the video. Copyright © 2011 — 2017 | Terms Of Use | Site Haritamız | İletişim | Yabancı Dizi İzle | Hd Film İzle - Film izle

film izle

| Maymunlar Cehennemi 3 Savaş İzle | Terminatör 2: Mahşer Günü izle | Thor 3 : Ragnarök izle