Aksine.Net | Film İzle | HD Film İzle | Türkçe Dublaj izle
Thor 3 : Ragnarök HD izle

Filmin Konusu: Thor 3 : Ragnarök HD izle,Filmi bir tanrının oğlu lan thor bu serisinde fragmandaki izlediğiniz gibi baya çekişmeli bir film olacağı görünüyor film izlemek için sitemize gelebilirsiniz.
Thor: Ragnarök filmi, puan alarak 2017 yapımı olan filmin konusunda ise Evrenin bir ucundaki Sakaar gezegeninde kötü kalpli ve çok güçlü Hela’nın (Cate Blanchett) esiri olan Thor (Chris Hemsworth) oldukça zor durumdadır, üstelik çekicini Hela tuzla buz etmiştir. Thor’un bir an önce ülkesi Asgard’a dönerek Ragnarok’u, yani kendi uygarlıklarının temeli olan tanrıların ölümü ve Asgard’ın çöküşü anlamına gelen olayı durdurması gerekmektedir. Bu yolda eski dostu, Sakaar’ın en popüler gladyatörü haline gelmiş Hulk‘ı alt etmesi gerekecektir.

  Yorum Yok
Kemiklerine Kadar 2017 Full izle

Kemiklerine Kadar – To The Bone İzle filmi, 7.4/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Ellen 20 yaşlarında anoreksiya diye bilinen bir hastalıkla hayatını sürdürmektedir. Hayatının en iyi dönemlerinde en çok uğraş veridiği şey farklı farklı programlarla spor ve kilo verme hareketleri yapmak olmuştur. Ellen`in içinde bulunduğu psikolojik durum ailesi ve kendisini bir hayli rahatsız etmektedir çözüm ise Ellen gibi bir kaç hastaayı aynı yerde barındıran bir rehabilitasyon merkezidir. Ellen burada hem yaşamını sorgulayacak hemde bulunduğu bağımlılıktan kurtulmanın yollarını arayacaktır. İyi seyirler dileriz..

  Yorum Yok
Revolt İzle Full HD

Revolt İzle filmi, 5.4/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Uzaylılar dünyayı abluka altına almıştır orantısız güç ile etrafa tehlike saçan uzaylılar tüm kainatın sonunu getirmek için amansızca saldırmaktadır. Tüm yaşanan kargaşanın içinde bir asker ve hemşide bir kadın vardır hem dünyanın geleceği için hemde kendi canları için mücadele etmek zorundalar

  Yorum Yok
1408 Numaralı Oda izle

1408 – 1408 Numaralı Oda Filmi,puan Alarak 2007, Abd , 94 Dk.
Yapımı Olan Filmin Konusunda Ise ,mike Enslin, Doğaüstü Olaylar Üzerine Kitaplar Yazan Başarılı Bir Yazardır.
Yine Doğaüstü Olaylara Odaklanan Son Kitabı Için Araştırma Yaparken Dolphin Oteli’nin 1408 Numaralı Odasında Bir Takım Gizemli Olayların Olduğunu Keşfeder.

Geçmişte Kitapları Için Yaptığı Çalışmalardan Elde Ettiği Bilgilerden, 1408’in Önemli Bir Mıt Olduğunu Anlayacaktır.
Otel Yöneticisi Mr.
Olin’in De Olaylara Karışması Ile Herşey Ürkütücü Bir Boyuta Varır.
1408’in Korkutucu Geçmişini Çözmeye Çalışmak, Hiç De Kolay Olmayacaktır.

Stephen King’in 1408 Isimli Kısa Öyküsünden Uyarlanarak Beyazperdeye Aktarılan Film, John Cusack Ve Samuel L.
Jackson Gibi Güçlü Isimleri Barındırıyor.
1408’in, Ünlü Korku Romancısının En Beğenilen Öykülerinden Biri Olduğu Düşünülürse Filmin Nasıl Olacağı Da Merak Konusu… Şeytana Karşı Ve Raydan Çıkanlar Gibi Etkileyici Gerilim Filmlerinden Sonra Yönetmen Mıkael Håfström’ün Kesinlikle Güven Yarattığını Söyleyebiliriz.

  Yorum Yok
Yenilmez 4 – Boyka: Undisputed IV İzle

Yenilmez 4 – Boyka: Undisputed IV İzle filmi, 8.7/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Scott Adkins Boyka: Undisputed Yine acımasız makina iş başında Ringde bir kaza sonucu ölüm sonucu onu o açılımı her şeyi sorgulamaya yaptığında mücadele serisinin dördüncü filmin, Yuri Boyka büyükler ligine tekrar çıkıyor. o yanlışlıkla kaza sonucu birini öldürdü başı dertte olan adamın eşi dışarı bulduğunda, Boyka kölelik bir yaşam onu kurtarmak için imkansız savaşlar Boyka yine ölüm ve yaşam çizgisinde bir yol seçecek bir dizi mücadele sunuyor.

  Yorum Yok
Usta – Master Full HD İzle

Usta – Master – Ma-seu-teo izle filmi, 6.6/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Entelektüel bir suç soruşturma ekibi, ‘Won Network’ adındaki bir şirketinin peşine düşer. Şirket büyük bir dolandırıcılık olayına karışmıştır.

  Yorum Yok
Okja İzle

En iyi arkadaşını kaçırmamak için çok uluslu büyük bir şirketin her şeyini riske atan genç kız Mija’yla tanışın, en yakın arkadaşı ise Okja adında büyük bir hayvan.
Başrollerinde Tilda Swinton, Paul Dano ve Seo-Hyun Ahn’ın yer aldığı filmin yönetmen koltuğundaJoon-ho Bong oturuyor. Joon-ho Bong senaryoyu ise Jon Ronson ile birlikte kaleme aldı. Film ayrıca 70. Cannes Film Festivali’nde büyük ödül Altın Palmiye için yarışıyor.

  Yorum Yok
Süper Yetenek Animasyon Türkçe Dublaj izle

Süper Yetenek – Rock Dog İzle filmi, 5.8/10  puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise Bodi küçük bir kasabada babasıyla birlikte koyunlara çomarlık etmektedir.Babası veliahtı olarak oğlunu görmektedir fakat Bodi’nin böyle bir düşüncesi yoktur.Bodi birgün gökyüzünden düşen radyoyu bulur ve efsanevi rock yıldızının şarkısını dinler.Bunun hayaliyle şehre inen Bodi kasabanın ezeli düşmanı ve kurtların lideri Linnux’un hedefine girer.Linnux kasabaya giriş ve koyunları elde etmenin yolunun Bodi’yi geri döndürmek olduğunu düşünür.

  Yorum Yok
Despite the Falling Snow izle

Despite the Falling Snow filmi, 5,6/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise

  Yorum Yok
Güneş Tepedeyken 2015 HD izle

Güneş Tepedeyken – Zvizdan İzle filmi, 7.3/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Hakkını vermişler filmin gerçekten İmdb puanı`nın üzerinde bir seyir keyfi sunuyor. Hırvatistan`da hep konuşulan ve konuşulmaya devam edecek bir filmden bahsediyoruz Akademi ödülleri (88) Yabancı dildeki Filmlerin en iyisi seçilerek sinema sektöründe bomba etkisi yarattı Filmde 3 yaşam hikayesine ışık tutulmuş Sırp bir kadın ve Hırvatistanlı bir adamın dramatik aşk çatışmaları imlek imlek işlenmiş. Savaşların gölgesinde dile dize gelmez aşklarıyla kendi dünyalarını yaratan Hırvat bir adam ve Sırp bir kadının hikayesi sizlerle. Yönetmenliğini Dalibor Matanić`in yaptığı Güneş Tepedeyken – The High Sun – Zvizdan Full İzle

  Yorum Yok
Shot Caller (2017) Full HD İzle

Shot Caller (2017) İzle filmi, 7.5/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Bir trafik kazası sonucu bir adamın ölümüne sebep olan Jacob hapishaneye atılır burada çok zor günler geçiren Jakob hepisten çıktıktan sonra bambaşka bir adam olur zira hapiste yaşadıkları kendisini çok farklı ve acımasız bir adam olmaya zorlamıştır iyi seyirler

  Yorum Yok
Tini Violetta’nın Büyük Değişimi İzle Full

Tini Violetta’nın Büyük Değişimi İzle filmi, 5.3/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Erkek arkadaşı Leon`dan yeni ayrılan Tina girdiği her ortamda dikkat çeken seksi ve çekici bir kızdır. Bu aralar yaşadığı ayrılık acısı biraz moralini bozmuştur içinde bulundupu karmaşık durum Tina`yı İtalya`nın sahil kıyılarına götürür burada çok sevdiği arkadaşı Angela vardır Angela otel sahibi ve Tina`nın tek güvendiği dostudur iyi seyirler..

  Yorum Yok
Saygın Vatandaş 2016 Full izle

Saygın Vatandaş – El Ciudadano Ilustre İzle,El Ciudadano Ilustre İzle ,Saygın Vatandaş türkçe dublaj izle,filmi, 7.5/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Arjantin sinemasının bu yılki en nitelikli ve eğlenceli sürprizlerinden Saygın Vatandaş, Nobel edebiyat ödülünü kazanmayı düşüş olarak gören bir yazarı gözlemliyor. Avrupa’da yaşayan Daniel, Arjantin’de büyüdüğü, romanlarının beslendiği kasabadan gelen daveti kabul eder. 40 yılın ardından ilk kez kasabaya gittiğinde kendisini bir girdap gibi yükselen, trajikomik durumların içinde bulur. Mizahtan bir an bile vazgeçmeyen film, kültür, şöhret, edebiyat, sanat ve insan davranışları üzerine hınzırca sorular sorarken izleyiciyi kasabanın cehaletiyle yazarın kibrinin ortasına konumlandırıyor.

  Yorum Yok
Patron Bebek – The Boss Baby izle

Patron Bebek – The Boss Baby Filmi, 6,5/10  Puan Alarakyapımı Olan Filmin Konusunda Ise 7 Yaşındaki Tim Templeton, Anne Ve Babasıyla Birlikte Çok Mutlu Bir Hayat Sürerken Güzel Günlerin Sonu, Bir Erkek Kardeşinin Olduğunu Öğrenmesiyle Gelir.
Ancak Kardeşi Hiç De Diğer Bebekler Gibi Değildir, Büyük Insanlar Gibi Konuşan, Takım Elbise Giyip Bond Çanta Taşıyan Bu Bebeğin Amacı, Puppy Şirketi’nin Başkanının Kurduğu Komployu Boşa Çıkarmak, Dünyadaki Sevgi Dengesinin Bozulmasını Önlemektir.
Tim, Bebeğin Bir An Önce Gidebilmesi Için Işbirliği Yapmaya Karar Verir.

  Yorum Yok
Küçük Işıklar Şehri – City of Tiny Lights İzle HD

Küçük Işıklar Şehri – City of Tiny Lights İzle filmi, 5.6/10  puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise Suç dünyasını a nlatan film İngiltere sinemasının önemli Yönetmenlerinden Pete Travis imzalı. Hatırlayacağımız gibi Yargıç Dredd – Legacy ve The Go-Between – VIII – Omagh – Bakış Açısı – Endgame Filmleriyle adını duyuran yönetmen Küçük Işıklar Şehri – City of Tiny Lights 2016 Filmi ile harika bir iş çıkarmış keyifli seyirler dileriz

  Yorum Yok
Toplam 7 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...Son »

Aksine.Net 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize aksinenet@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 2 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır. | İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 2 working days to delete the video. Copyright © 2011 — 2017 | Terms Of Use | Site Haritamız | İletişim | Yabancı Dizi İzle | Hd Film İzle - Film izle

film izle

| Maymunlar Cehennemi 3 Savaş İzle | Terminatör 2: Mahşer Günü izle | Thor 3 : Ragnarök izle